G5 Selülit Tedavisi

G5 Selülit Tedavisi

Selülit özellikle kadınlarda görülen ve adiposit adı verilen derialtı yag hücre gruplarının kan ve lenfatik dolasım bozuklugundan Vucut Bakım Selülit Tedavisi olusan bir yapıdır. Bu durumdan etkilenen bölgelerde zamanla yag hücre gruplarının arasında olusan fibrotik bantlar deride çöküntülere ve portokal kabugu görünümüne neden olur.

G5 masajında elle uygulanan masajdan 10 KAT DAHA etkilİ daha kısa sürede SONUÇ saglandıgı gibi, ayrıca uyguladıgı ritmik ve kuvvetli titresimlerle, ekstra etki saglanarak kasların kuvvetlendirilmesi, kan dolasımının hızlandırılması saglanır.
Fizyoterapi etkisi ile kas agrıları içinde alternatif bir çözümdür. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirip stres atmanızı saglarken, metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi kolaylastırır. Sorununuzun giderilmesinde bu cihazlar birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilir.

Çogu durumda birlikte kullanılmaları, birbirlerini tamamlayıcı ve etkilerini arttırıcı oldugundan daha etkn sonuçlar saglar. Selülit ve sıkıstırmada direkt etki saglar. Cihazlar dogru kasları, dogru sekilde ve ritmik çalıstırırlar. Aktif spor ile bu kadar ritmik ve dogru hareket yapmamız çok olası degildir. Bölgesel incelme için G5 SELİLÜT TEDAVİSİ SİSTEMİ ÇOK ETKİLİDİR.

Sadece diyet ve spor ile bazı bölgeleri inceltmeliyiz.

Selülit Giderilmesi

  *Bölgesel zayıflama masajında.
  *Fazla yagların yakılmasında.
  *Cilt sıkılastırmada.
  *Cildin esnekligini saglamada.
  *Toksin atma.
  *Kan dolasımı düzenlemede.
  *Kemik yogunlugunu artırır.

Scroll to Top