Kaş Kontür ve İpek Kirpik

Kaş Kontür ve İpek Kirpik

Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından sikayet ediyor, çok daha fark edilir olsun istiyorsanız, iste size son dönemin en favori yöntemi İpek Kirpik. Gözlere anlam ve mana katan kirpiklerdir. Gözlerimizi son derece alımlı ve çarpıcı gösterir.

İri göz yüzyıllardan beri güzelligin simgesi olmakla beraber, kisiye son derecece de sempatik bir görünüs katar. Simdi çarpıcı bakıslar ve alımlı gözlere sahip olmak çok kolay. İpek kirpik uygulaması ile kirpiklerinizi uzatabilir ve çarpıcı bakıslara sahip olabilirsiniz.

Güzel ve Uzun Kirpikler, Çarpıcı Bakışlar, Makyajsız Bile Mükemmel Bir Görünüm İpek kirpik uygulaması nedir? Son 5 yıldır bütün dünyada bakımlı ve güzelligine düskün kadınlar tarafından güzelligi tamamlayıcı bir unsur olan kirpiklerin daha uzun ve dolgun gözükmesi için basvurulan kirpik uzatma yöntemlerinden birisidir.

Uygulama dogru ve düzenli bakım yapıldıgında, dogal kirpigin büyümesine baglı olarak ipek kirpikler ortalama 90 gün kullanılabilmektedir. Ancak bu süre içinde gözün elle ovusturulmaması ve takma ipek kirpiklerin bakımının yapılması gerekmektedir.

Makyaj temizleyicimiz su bazlı ürün olmalı,yag bazlı ürünler ipek kirpiklerimizin dökülmesine neden olur.
Dogal bir görünüm kazandırmak için ipekten hazırlanan tüyler, üst göz kapagındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır.

Yaklasık 8-15 milimetre uzunlugundaki sentetik kirpikler çesitli kalınlık ve sekildedir. Kisinin göz yapısına göre ipek kirpigin kalınlıgı ve uzunlugu belirlenir.
Kirpikleriniz 2-3 aylık dönemlerde her gün birer ikişer dökülerek yerini yeni kirpiklere bıramaktadır.

İpek kirpik uygulama sistemine baglı olarak her bir kirpige eklenen bu özel kirpikler de, dogal dökülme evresinde beraber dökülmektedir. İpek kirpikler sadece bu sekilde dökülmektedir. Aylık bakımlarda dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak açık kalan yerler tamamlanmıs olur.

Uygulama kirpigin ucuna eklendiginden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler son derece yumusak ve hafiftir. Uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıstırıcı kullanıldıgından alerjik degildir.

Göze hiçbir yan etkisi bulunmamakta ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.
İpek kirpiklerin gerçeginden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça dogal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur.

Üstelik banyo yaptıgınızda veya makyajınızı temizlediginizde ipek kirpikleriniz zarar görmez, dökülmezler. Kontak lensler için hiçbir sakınca bulundurmamaktadır. Kendi dogal kirpiklerimizde oldugu gibi su, havuz, klor ve terlemeye dayanıklıdır.

Güzellik kavramının yeni trendlerinden ipek kirpik ekleme uygulaması, her seyden önce sizi makyaj zahmetinden kurtaracak, rimel kullanmanıza gerek kalmayacak, kirpikleriniz rimelsiz bile çok güzel görünecektir.Scroll to Top